Vår personal

Här hittar du kontaktinformation till oss som jobbar på Edelvik

Expedition – tel 0914-795100

Per Larsson
Rektor

0914 – 795 103
per.larsson@edelvik.se

Sandra Rådahl
Studie- och yrkesvägledare

0914 – 795 102
sandra.radahl@edelvik.se

Ove Johansson
Ekonom

0914 – 795 113
ove.johansson@edelvik.se

Marie Holmberg
Expedition/reception

0914 – 795 114
marie.holmberg@edelvik.se

Lisbeth Nilsson
Ekonomiassistent

0914 – 795 105
lisbeth.nilsson@edelvik.se

Kök/städ

Jennie Karlsson
Kökschef

0914 – 795 110
jennie.karlsson@edelvik.se

Sandra Lundmark

0914 – 795 100
sandra.lundmark@edelvik.se

Anitha Rosenius

0914 – 795 100
anitha.rosenius@edelvik.se

Susanne Söderström

0914 – 795 100
susanne.soderstrom@edelvik.se

Erika Jonsson

0914 – 795 100
erika.jonsson@edelvik.se

Annica Lundmark

0914 – 795 100

Skolhälsa

Ola Persson
Skolpräst

0914 – 795 104
ola.persson@edelvik.se

Pär-Erik Wikström
Elevassistent

0914 – 795 112
par-erik.wikstrom@edelvik.se

Annika Vikström
Internatansvarig, elevassistent

072-70 77 112
annika.vikstrom@edelvik.se

Eva Löfving

0914 – 795 100
eva.lofving@edelvik.se

Sandra Rådahl
Studie- och yrkesvägledare

0914 – 795 102
sandra.radahl@edelvik.se

Vaktmästare

Raoul Wikström

070 – 381 08 05
raoul.wikstrom@edelvik.se

Lärare

Kristina Sundin Koordinator för korta kurser

0914 - 795 106 kristina.sundin@edelvik.se

Lisa Larsson

0914 – 795 100
lisa.larsson@edelvik.se

David Olofsson Studierektor

0914 - 795 100 david.olofsson@edelvik.se

Maria Lindkvist
Marknadsföring

0914 – 795 116
maria.lindkvist@edelvik.se

Mattias Sjöstedt

0914 - 795 100 mattias.sjostedt@edelvik.se

Peter Hedlund

0914 – 795 100
peter.hedlund@edelvik.se

Eva Dahlberg-Axelsson

0914 – 795 100
eva.d.axelsson@edelvik.se

Pär Axelsson

0914 – 795 100
par.axelsson@edelvik.se

Eva Löfving

0914 – 795 100
eva.lofving@edelvik.se

Sandra Marklund

0914 – 795 100
sandra.marklund@edelvik.se

Hjördis Brännström

0914 – 795 100
hjordis.brannstrom@edelvik.se

Urban Stoltz

0914 – 795 100
urban.stoltz@edelvik.se

Åsa Renström Olofsson

0914 – 795 100
asa.r.olofsson@edelvik.se

Linda Tegström Jonsson

0914 – 795 100
linda.t.jonsson@edelvik.se

Fanny Lundmark

0914 - 795 100 fanny.lundmark@edelvik.se