Vår personal

Här hittar du kontaktinformation till oss som jobbar på Edelvik

Expedition – tel 0914-795100

Per Larsson
Rektor

0914 – 795 103
per.larsson@edelvik.se

Linda Wikström
Studie- och yrkesvägledare

0914 – 795 102
linda.vikstrom@edelvik.se

Ove Johansson
Ekonom

0914 – 795 113
ove.johansson@edelvik.se

Marie Holmberg
Expedition/reception

0914 – 795 114
marie.holmberg@edelvik.se

Lisbeth Nilsson
Ekonomiassistent

0914 – 795 105
lisbeth.nilsson@edelvik.se

Kök/städ

Jennie Karlsson
Kökschef

0914 – 795 110
jennie.karlsson@edelvik.se

Sandra Lundmark

0914 – 795 100
sandra.lundmark@edelvik.se

Anitha Rosenius

0914 – 795 100
anitha.rosenius@edelvik.se

Susanne Söderström

0914 – 795 100
susanne.soderstrom@edelvik.se

Annica Lundmark

0914 – 795 100

Skolhälsa

Ola Persson
Skolpräst

0914 – 795 104
ola.persson@edelvik.se

Annika Vikström
Internatansvarig, elevassistent

072-70 77 112
annika.vikstrom@edelvik.se

Eva Löfving

0914 – 795 100
eva.lofving@edelvik.se

Linda Wikström
Studie- och yrkesvägledare

0914 – 795 102
linda.vikstrom@edelvik.se

Vaktmästare

Raoul Wikström

070 – 381 08 05
raoul.wikstrom@edelvik.se

Lärare

Kristina Sundin
Koordinator för korta kurser

0914 – 795 106
kristina.sundin@edelvik.se

Lisa Larsson

0914 – 795 100
lisa.larsson@edelvik.se

David Olofsson
Studierektor

0914 – 795 100
david.olofsson@edelvik.se

Maria Lindkvist
Marknadsföring

0914 – 795 116
maria.lindkvist@edelvik.se

Mattias Sjöstedt

0914 – 795 100
mattias.sjostedt@edelvik.se

Peter Hedlund

0914 – 795 100
peter.hedlund@edelvik.se

Eva Dahlberg-Axelsson

0914 – 795 100
eva.d.axelsson@edelvik.se

Pär Axelsson

0914 – 795 100
par.axelsson@edelvik.se

Eva Löfving

0914 – 795 100
eva.lofving@edelvik.se

Kai Nedergård

0914 – 795 100
 kai.nedergard@ltu.se

Hjördis Brännström

0914 – 795 100
hjordis.brannstrom@edelvik.se

Urban Stoltz

0914 – 795 100
urban.stoltz@edelvik.se

Åsa Renström Olofsson

0914 – 795 100
asa.r.olofsson@edelvik.se

Linda Tegström Jonsson

0914 – 795 100
linda.t.jonsson@edelvik.se

Fanny Lundmark

0914 – 795 100
fanny.lundmark@edelvik.se

Marie Brunnegård

0914 – 795 100
marie.brunnegard@edelvik.se